Vysoká výhra U15

Staršie žiačky s ľahkosťou vyhrali zápas so začínajúcim klubom MIBA Stupava, ktorý, ale na druhej strane prekvapil svojimi úspešnými 4 strelami za 3 (z celkové ho počtu 20 bodov, čo je 60% úspešnosť zo všetkých striel).
 
Naše dievčatá si vyskúšali rýchle protiútoky, celkom slušnú obranu a aj keď výsledok v náš prospech je vynikajúci, stále je potrebné sa zlepšovať v streľbe spod koša. Pozor taktiež na koncentráciu, ktorá nám v poslednej štvrtine trochu ušla, pri silnom súperovi sa nám to môže nepekne vypomstiť.
 
V neposlednom rade chcem pochváliť Leu T. Za jej prvý dvojciferný počet bodov v tejto súťaži a Lolu M. ,ktorá sa slušne zhostila úlohy rozohrávačky, keďže nám Emka F. ochorela.
U15 výhra

Úspešné strelkyne

Lucka Š. – 31b.

Lea R. – 28b.

Saška R – 23b.

Lea T. – 10b

Lola M. – 8b.

Pauli H. – 7b.

Hanka H. – 6 b.

Lucka P. – 4b.

Lea Č – 3b.

BK Slovan – MIBA Stupava 120:20

Pauli Horňanská – ”Za mňa sme v nedeľu hrali dobre, páčilo sa mi, ako sme riešili niektoré situácie a napriek tomu, že sme sa mali snažiť hrať 1v1, podarili sa nám dať aj pekné tímové koše. Prvá polka poslednej štvrtiny sa mi, avšak nepáčila, lebo sme sa nesnažili dať kôš… Asi to bolo kvôli tomu, že sa nikomu nechcelo piecť koláč. 🙂