Výhra nad Ružomberkom!

BK Slovan Bratislava – MBK Ružomberok 54:48 (32:23)
Ághová 16 (2 trojky), Hudecová 9, Lackóová 8 (13 doskokov), Kittová 6 (1 trojka), Ziburová 5 (8 doskokov), Cepková 4, Polláková 4, Monosiová 2

Richard Kamenský: „Na zápas s Ružomberkom sme nastúpili skoro v komplet zostave, ale kvôli chorobám a lyžovačkám boli aj hráčky, ktoré 2 týždne netrénovali. Začali sme fajn, no hneď po pár minútach sme mali problém s obranou, keď sme vôbec neboli agresívne a súper sa ľahko presadzoval. Postupne sa to zlepšilo a polčas sme vyhrávali o 9 bodov. Po polčase sme vôbec nevyzerali dobre. Nebránili sme, nedoskakovali, prestali sme hrať s rozumom a preto sme prehrávali po 3.štvrtine 36:42. V poslednej štvrtine sme zúžili rotáciu a čo ma ale najviac teší, že baby samy ožili, začali sa povzbudzovať a tešili si z každého koša, z každej dobrej prihrávky a pod. Zápas sme otočili a za tento úsek si to hráčky určite zaslúžili. Veľmi dôležité počas celého zápasu boli doskoky najmä Naty a Adely a poslednej štvrtine kolektívna obrana a útočná tranzícia celého družstva.“