U15 s dvoma víťazstvami u súpera

Na prvé dva výjazdy v tejto sezóne do Trenčína a St.Turej sme nastupovali v roli favorita, čo sme aj potvrdili vysokými víťazstvami.

V Trenčíne som bola trochu sklamaná 40 min zónovou obranou domáceho družstva. Naše dievčatá to nezastavilo aj keď percento úspešnosti spod koša bolo veľmi nízke. Potešila 3bodová streľba a rýchle protiútoky.

Naopak St.Tura svojou agresivitou nútila naše dievčatá pracovať v útoku aj v obrane plne koncentrovane, čo sa nám nie vždy darilo. Nakoniec naša výšková prevaha pod taktovkou našich dvoch rozohrávačiek Sašky a Emky priniesla zelené víťazstvo.

– Trénerka Beáta „Čiča“ Renertova

V sobotu sme odohrali zápas proti Trenčínu. Do zápasu sme vstúpili s relatívnym dobrým nasadením, ktoré sme neskôr vystupňovali a podarilo sa nám podať vynikajúci výkon. Zvládli sme sa rýchlo prispôsobiť zónovej obrane Trenčína a zároveň nabrať nové skúsenosti, nakoľko so zónou sme sa stretli iba pár krát.

Sobota

BK AS Trenčín – BK Slovan
30 – 77

V nedeľu sme hrali v Starej Turej. Prvý polčas sme hrali dobre, ale druhú polovicu zápasu sme sa začali navzájom lepšie vidieť a darilo sa nám viac spolupracovať, čo sa odzrkadlilo aj na skóre. Naše najčastejšie chyby boli nechytené prihrávky a nepozornosť pri z behu súpera do backdooru.

– Hráčka Lea Repanova

Nedeľa

MBK Stará Turá – BK Slovan
42 – 71