Kadetky s jednou výhrou a jednou prehrou.

MBK Stará Turá – BK Slovan Bratislava 56:64 (34:24)

Ághová 17 (3 trojky ), Danišková 12, Lackóová 11 (2 trojky, 11 doskokov), Polláková 11 (1 trojka), Cepková 9, Hudecová 4

Richard Kamenský (tréner): Na zápas s týmto súperom sme nastupovali s rešpektom, kedže disponuje hráčkami, ktoré majú svoju kvalitu a aj doma sme s nimi prehrali. Prvý krát sme začali zápas tak, že sme vyhrávali 8:0 a to nám pomohlo v sebavedomí. Potom sa hra vyrovnala a stav bol ako na hojdačke. Výborne sme kolektívne bránili a koše dostávali viac-menej až po útočnom doskoku Turaniek, inak sme väčšinu útokov dokázali ubrániť. Plus takticky zvládnutý záver a už sme mohli oslavovať.
Svoj najlepší zápas odohrala Emma a k nej sa pridali Naty (ktorá už pravidelne veĺmi dobre doskakuje a Alex, Grétka. No na celé družstvo som veĺmi hrdý a každá hráčka prispela svojím podielom k tomuto víťazstvu.

BK AŠK Slávia Trnava – BK Slovan Bratislava 76:57 (47:40)

Polláková 15 ( 2 trojky, 6 zisk.faulov), Lackóová 12 (1 trojka, 11 doskokov), Hudecová 11 (1 trojka), Kittová 6 (2 trojky), Cepková 4, Danišková 4, Ághová 2, Lavrovičová 2, Monosiová 1

Richard Kamenský: Trnava je takisto kvalitné družstvo a v sobotu sme si siahli na dno svojich síl, tak sa dalo predpokladať, že energia nebude taká, ako v sobotu. A bola! Akurát, že 31 minút a potom došla. Po 3.štvrtine sme prehrávali 51:55. A posledná štvrtina už bola v réžii domácich. Myslím si, že sme si nezaslúžili prehrať až takýmto rozdielom a mali sme 2 príležitosti otočiť zápas, no zbytočnými chybami sa to nepodarilo. Najpodstatnejší tento víkend je progres družstva a sobotnajšie vítaztvo je zaslúženou čerešničkou na torte.