Dve prehry pre Kadetky.

BKM Junior UKF Nitra – BK Slovan Bratislava 77:33 (44:14)
Kittová 8 (2 trojky), Polláková 5, Ziburová 5, Danišková 4 (7 doskokov), Hudecová 4, Lackóová 4 (5 doskokov), Monosiová 3 (1 trojka)

Vedeli sme, že keď chceme ešte teoreticky postúpiť, musíme tento zápas vyhrať. Neboli sme však úplne zdravotne v poriadku a tak nám chýbala úplne energia, ale nijako sme to neriešili a chceli sme zápasy odohrať, keďže potom na dohrávanie priestor nebol. I napriek zlému výkonu som vďačný za pár individuálnych výkonov. Svoj najlepší zápas odohrala Tina a to aj v obrane, aj v útoku a progres ukázala aj Grétka v niektorých činnostiach.

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen – BK Slovan Bratislava 56:47(33:30)
Hudecová 10, Ághová 9, Lackóová 8 (5 doskokov), Monosiová 5 (1 trojka), Danišková 4, Polláková 4, Ziburová 4 (5 doskokov), Kittová 3

Proti tomuto družstvu sme prehrali doma vyšší rozdielom. Ale v tejto odvete sme začali veľmi dobre a po chvíli vyhrávali 8:0 a celý zápas bol viac-menej vyrovnaná. Ak keď je pravda, že sa striedali pravidelne všetky hráčky, aj tie, ktoré hrávajú menej, keďže majú istý postup do prvej osmičky. Myslím si, že môžeme byť spokojný s hrou všetkých hráčok, aj keď tam boli samozrejme nedostatky.