Žiačky vyhrali na pôde neporazených Piešťan.

Dva zápasy v rámci 4. kolo žiackej ligy dnes odohrali v Pieštanoch naše žiačky. Domov odchádzali s jednou výhrou a jednou prehrou🎉.

🐦Piešťanské Čajočky – 💙BK Slovan Bratislava 40:24(21:7)
Body Slovan: Sobôtková 11, Tardová a Šebeňová po 4, Kyselovičová 3, Mikulová a Bollová po 1
Body Čajočky: Flimelová 13, Bučková 8, Janigová a Macurová po 6, Křenová 4,
Dobrovolná 2, Ilončiaková 1

🐦Piešťanské Čajočky – 💙BK Slovan Bratislava 21:55(16:24)
Body Slovan: Sobôtková 21, Tardová 10, Mikulová 8, Torňošová 6, Šebeňová a Bollová po 4, Kyselovičová 2
Body Čajočky: Flimelová 8, Ilončiaková 7, Macurová 6,Křenová 4, Janigová 2,
Kusendová a Bučková po 1

B. Paulovičová:

Dnes sme odohrali 2 výborne zápasy s Piešťanskými Čajočkami. Do prvého zápasu sme vstúpili koncentrovane, dobrou obranou sme nepustili súpera aby sa rozbehol. Druhá štvrtina však jednoznačne patrila Čajočkám keď sme ju vôbec nezvládli a prehrali ju 15:0. Zle sme bránili, strácali sme lopty, nehrali sme agresívne do koša. Po zmene strán ostal zápas vyrovnaným, keď 3/4 skončila 11: 9 a 4/4 8:8 .Okrem 2. štvrtiny sme boli s výkonom spokojné.

Druhy zápas bol akoby nastúpilo iné družstvo .Od začiatku sme hrali výborne, v obrane sme pritlačili súpera a donútili ho robiť chyby. Jednoduchými košmi sme sa dostávali do vedenia. Prvá štvrtina vyznela v náš prospech 20:6. Potom opäť prišla strata koncentrácie prestriedaním k zníženiu tlaku a opäť sme 2. štvrtinu prehrali aj keď teraz len rozdielom 6 bodov 10:4. V druhom polčase sme sa vrátili k hre ktorú sme po dievčatách chceli, 3/4 bola vyrovnaná 11:13 ale posledná, tak ako prvá, bola jednoznačne v našej réžii a vyhrali sme ju 4:18.

Dievčatám ďakujeme za predvedený výkon a bojovnosť a rodičom v hladisku za podporu💙🏀💪.