44:93
(25:51)
Határová 11 (1 trojka, 5 doskokov), Šabíková 9 (1 trojka), Ághová 6 (1 trojka), Hudecová 5, Fröhlichová 4, Dohňanská 3, Podmanická 2 (5 doskokov), Soboličová 2, Žikavská 2

Richard Kamenský (tréner):

V tomto zápase sme sa držali v podstate len v prvej štvrtine a potom sme sa odovzdali. Veľa lôpt sme postrácali a mali veľké „diery“ v obrane. Mali sme pár dobrých úsekov, na ktoré treba nadviazať a neskláňať hlavy v ďalšej časti sezóny.

BK Slovan Bratislava – BK ŠK UMB Banská Bystrica
51:94
(25:49)
Lelkes 9, Šabíková 8, Ághová 7, Határová 7 (1 trojka, 5 doskokov), Hudecová 4, Soboličová 4, Tvrdá 4, Fröhlichová 3, Podmanická 3, Žikavská 2

V nedeľu sme privítali ženské družstvo UMB Banská Bystrica. Už pred zápasom sme vyzerali lepšie, ako v sobotu, ale po úvodnom rozskoku za „zotmelo“ a po 3 minútach sme prehrávali 0:18. A aj keď sme 15-20 minút hrali lepšie a varovanejšie, opäť sme vysoko prehrali.

V oboch zápasoch nielen basketbalovo ťahala kapitánka Laura a vyrovnanejšie výkony podáva Naty či Klára. O čo lepšie sa chytá aj Denisa a svoj najlepší zápas odohrala v nedeľu Linda.
Treba opäť dodať, že počas víkendu pomohli mladšie hráčky z kadetiek Emma a Sandra (ročníky 2003), ktorá sa vôbec nestratili, ale sa ja presadili.